Ta strona korzysta z plików Cookies. Zasady ich wykorzystania są opisane w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili możesz wyłączyć Cookies w przeglądarce.
portal na sprzedaż
Strona główna > Polecamy > Torty na I Komunię Świętą

Torty na Pierwszą Komunię ŚwiętąTort komunijny

Nadszedł czas, kiedy wiele dzieci będzie po raz pierwszy przystępowało do Komunii Świętej. Oprócz ważnej uroczystości w Kościele, rodzice mają do przygotowania przyjęcie, na które zostaną zaproszeni goście. Podczas przyjęcia nie może zabraknąć tortu. Tylko jaki wybrać i gdzie go kupić?

Sposobów na tort jest wiele. Torty nie wyglądają już tak jak kiedyś, zwykłe, proste, okrągłe, jedynie z delikatnymi zdobieniami z kremu. Dzisiaj możemy wybrać odpowiedni smak, kształt, kolor, napis, możemy też na torcie umieścić zdjęcie. Tak, prawdziwe zdjęcie, wydrukowane na papierze jadalnym. Cukiernie prześcigają się w pomysłach na torty.

Na I Komunię Świętą propozycji tortów jest również wiele. My proponujemy np. tort w kształcie otwartej księgi z napisem w środku. Oprócz napisu, można zamieścić również zdjęcie dziecka na papierze jadalnym. Inną propozycją jest okrągły Tort komunijnytort ze złoto-białymi dodatkami, m.in. różańcem i książeczką komunijną. Kolejną propozycją jest tort w kształcie serca z "rzeźbionymi" winogronami z dowolnym napisem. Dla dziewczynki proponujemy piętrowy tort z krzyżykiem na samej górze, "przewiązany" różową wstążką oraz ozdobiony małymi kwiatkami. Oczywiście wszystkie dodatki w różowych kolorach.

Oprócz kształu, ważny jest również smak tortu. I tutaj wybór jest również ogromny. Można zamówić tort czekoladowy, śmietanowy, truskawkowy, malinowy, cytrynowy, karmelowy i wiele innych.

Takie i inne torty oferują cukiernie Sweet Home. Przepyszne smaki, ogromny wybór oraz przystępne ceny sprawią, że na pewno zarówno rodzice jak i dziecko przystępujące do I Komunii będzie zadowolone. Dodatkowym atutem cukierni Sweet Home jest to, że znajdują się w wielu miejscach w Warszawie i okolicach, dlatego mamy ogromny wybór miejsc, w których można zamówić i odebrać tort.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą cukiernii Sweet Home na stronie www.Sweet-Home.pl

           Tort komunijny        Tort komunijny

KM, KatalogWarszawski.pl, 04.05.2013

 

 

Kursy walut w eGospodarka.pl
Notowania
04-08-2015
Kurs
( PLN )
Zmiana
CHF 3,9059 + 0,21%
EUR 4,1463 + 0,25%
GBP 5,8905 + 0,01%
USD 3,7792 + 0,23%
Wiadomości z Warszawy
Bulwary wiślane trudno dostępne dla niepełnosprawnych
...


Policjanci zatrzymali Łotyszy, którzy mieli przy sobie kilkaset kart płatniczych
...


Wiadomości pochodzą ze strony Warszawa.Gazeta.PL

NASI PARTNERZY:

STRONA GŁÓWNA    |    POLITYKA PRYWATNOŚCI    |    KONTAKT
(c) 2012-2015 Copyright by websitesFL

Designed by websitesFL.com